HAKKIMIZDA

SİFF Elektromekanik 30 yılı aşkın tecrübeyi teknoloji ile birleştirerek; küresel pazarda faaliyet gösteren firmaların özel makine ve ekipman ihtiyaçlarını karşılayacak sürdürülebilir ve inovatif çözümleri, kalite politikasından ödün vermeden optimum maliyet ve sürede müşterilerin hizmetine sunmayı misyon edinmiştir. Ürettiği yüksek teknolojili ürünleri geliştirme yolunda; doğaya ve insana saygılı, müşterileri ve ihtiyaçlarını iyi analiz ederek memnuniyet yaratacak çözümler sağlamayı ve sürdürülebilir üretimi ilke edinmiştir.

 

Kurulduğu günden bu yana sadece standart kaynak makinesi üretimi değil, müşteri ihtiyaçlarına özel kaynak makineleri üretimine de ağırlık veren SİFF, özel kaynak sistemleri ve kaynak otomasyonu alanında sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Gelecek vizyonu doğrultusunda, modern üretim sistemlerini daha da geliştirmektedir. Bu gelişimi gösterirken; satış sonrası destek ve teknik eğitimlerle, müşterilerinin de üretim sistemlerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

Bugün SİFF, küresel pazarın en çok tercih edilen markası olma vizyonuyla Bursa’da ürettiği yüksek teknolojiyi, 22 ülkeye ihraç etmektedir.