SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Bilgi birikimimizin sonraki nesillere aktarabilmek için doğayı onların bize emaneti olarak düşünüyor, kaynak ve tesislerin verimli kullanımını, çevre dostu ürünlerin geliştirilmesini ve sunulmasını sağlıyoruz.

 

Müşterilerimizin büyüme ve gelişmelerine yardımcı olabilmek için işletim maliyeti uygun, tasarruf sağlayıcı çözümler üretiyoruz.

 

Hedeflerimiz doğrultusunda büyürken müşterilerimizi, çözüm ortaklarımızı ve çalışanlarımızı da bu sürece katıyor; bir bütün olarak toplumsal refahın gelişimine katkı sağlıyoruz.

 

Doğaya zarar vermeden üretim yapıyoruz. Çevre ile ilgili yasa ve yönetmeliklerin yanı sıra sosyal gerekliliklere hassasiyet gösteriyor, tedarikçi ve iş ortaklarımızın da benzer yaklaşımlarda bulunmalarını destekliyoruz.

 

İnsan ve doğa dostu mottomuz dan hareketle, ilkeli üretim mühendisliğimiz ile küresel çevrenin iyileştirilmesine katkıda bulunuyoruz.

 

Doğal kaynaklarımızın geri dönüştürülerek üretime kazandırılmasının hem toplumumuza hem de ekonomimize katkı sağlayacağını biliyor; dünya standartlarında geri dönüşüm ve atık yönetim programlarını izliyoruz.

Bugüne gelmenin altın anahtarını 30 yılı aşkın süre de yarattığımız iş kültürüne ve değerlerimize bağlı kalmak olduğunun farkındayız.

 

Gelecek vizyon ve misyonumuza ulaşmak için geçmişimizden güç alıyoruz.