SİFF ÇÖZÜM MASASI


Siff Elektromekanik’ten makina alımı yapılması durumunda, makina teslimini müteakip Siff Çözüm Masası ekibi müşterimizle kesintisiz temas halinde olacaktır. Mekanik ve elektronik konularda destek talepleri Siff Çözüm Masası’na iletilerek aynı gün uzaktan ve yerinde destek alınabilmektedir.

Siff ya da başka marka ayırt etmeksizin tüm kaynak makinalarınız ve kullanılmakta olan kaynak sistemleriniz için yerinde, makina başında, operatör, bakım ya da yönetim ekibine ekspertiz, teknik ölçüm, hata giderme ve kaynak eğitimi desteği bir defalık ve tüm makina parkını kapsayacak şekilde verilmektedir ve sonuçlar raporlanmaktadır.

Tatil günleri de dahil olmak üzere 24 saat uzaktan teknik destek ve Whatsapp servisinden çözüm sağlanır. Yerinde teknik servis talepleri 24 saat içinde karşılanarak sorun giderilir. Yedek parça ve malzeme talepleri aynı gün ya da stok durumuna göre 3 iş günü içinde karşılanır. Makinada operatör, formen ya da bakımcı değişikliği olduğunda ücretsiz teknik eğitim ve destek tekrar sağlanır.